קליקבייט, נטפליקס   מקור: יוטיוב
בתמונה אדריאן גרנייה מתוך "קליקבייט"

עלו לאחרונה

החוג לאנגלית | The Chair

ד"ר ג'י-יון קים מתמנת לתפקיד ראשת החוג לאנגלית באוניברסיטת פמברוק היוקרתית. התפקיד מזמן לה אתגרים ייחודיים מעצם היותה האישה הראשונה בתפקיד ואחת מחברות הסגל הלא-לבנות היחידות באוניברסיטה.

מיני סדרת דרמדי בת שישה פרקים בכיכובם של סנדרה או, ג'יי דופלאס, הולנד טיילור, בוב בלאבן, ננה מנאש, דיוויד מורס ואוורלי קרגנילה.

מ-20 באוגוסט 2021, בנטפליקס ישראל (עם תרגום לעברית)

לוס מוצ'אצ'וס: מלכי הקוקאין של מיאמי | Cocaine Cowboys: The Kings of Miami

סדרה תיעודית המספרת את סיפורם שני סוחרי סמים ממיאמי שהריצו את אחד מעסקי הפצת הסמים הגדולים בתולדות ארצות הברית. הסדרה בת ששת הפרקים מגיעה מהבמאי בילי קורבן שכבר ביים שלושה סרטים דוקומנטריים על סחר הסמים במיאמי –"Cocaine Cowboys" (2006), "Cocaine Cowboys II: Hustlin' With the Godmother" (2008) ו-"Cocaine Cowboys Reloaded" (2014).

בשנות השמונים של המאה ה-20, אוגוסטו "ווילי" פלקון וסלבדור "סאל" מגלוטה רצו להיות המפיצים הראשיים בארצות הברית של שני קרטלי הסמים הגדולים בקולומביה. שני החברים מהתיכון בנו אימפריה המוערכת בסכום של שני מיליארד דולר. ווילי וסאל שזכו לכינוי "לוס מוצ'אצ'וס", הפכו לשניים מהידוענים הגדולים ביותר של מיאמי. גורמי אכיפת החוק פעלו להפילם, אך השניים הצליחו לחמוק מעונש שוב ושוב עד שנתפסו בסופו של דבר.

הסדרה מציגה ראיונות צבעוניים עם קרובים של השניים, עם צוות ההגנה שלהם ועם הסוכנויות הפדרליות שהתאמצו להפיל את "המלכים" של מיאמי.

מ-4 באוגוסט 2021, בנטפליקס ישראל (עם תרגום לעברית)

 

יעלו בקרוב

פוסט מורטם: אף אחד לא מת בסקארנס | Post Mortem: No One Dies in Skarnes

נטפליקס מפרסמת טריילר לסדרה הסקנדינבית החדשה שלה והפעם דרמת אימה קומית.

לייב הלנגן נמצאת מתה בשדה בסקארנס, נורווגיה. אבל שעות אחר כך היא מתעוררת לפתע על שולחן הזיהוי הפלילי עם רעב אפל שאינו יודע שובע. בינתיים, אחיה, אוד, מנסה לשמור על בית הלוויות המשפחתי אך שיעור התמותה הנמוך בעיר סקארנס הנורווגית הקטנה הופך את זה לבלתי אפשרי. על לייב ללמוד לשלוט בטבע המסוכן החדש שלה ולהחליט אם היא מוכנה להקריב את חייהם של אנשים אחרים למען הישרדותה שלה שלמרבה האירוניה הולכת יד ביד עם הישרדות העסק המשפחתי. סדרה בת שישה פרקים.

מ-25 באוגוסט 2021, בנטפליקס ישראל (עם תרגום לעברית)

קלייקבייט | Clickbait

מיני סדרה העוקבת אחר ניק ברואר (אדריאן גרנייה, "הפמליה"), אב אוהב, בעל ואח, שיום אחד נעלם באופן פתאומי ומסתורי. כאשר סרטון עולה ברשת בו נראה ניק מוכה קשות ומחזיק שלט שעליו כתוב "אני מתעלל בנשים. בחמישה מיליון צפיות אני מת", אחותו (זואי קאזאן) ואשתו (בטי גבריאל) ממהרות למצוא ולהציל אותו. אולם בדרך הן חושפות צד של ניק שלא הכירו. סדרה בת שמונה פרקים.

מ-25 באוגוסט 2021, בנטפליקס ישראל (עם תרגום לעברית)

שי שגב משמש כמבקר תרבות, קולנוע וטלוויזיה באתר דיומא. בשנים האחרונות משמש ככתב היין, האלכוהול והקולינריה הבינלאומית של Ynet, כתב התרבות והטכנולוגיה באתר ג'ירפה, עורך מגזין יין וגורמה, מגזיני תעופה, תיירות ומלונאות מובילים

users: שי שגב

עוד בנושא

אולי יעניין אותך

הנקראים ביותר

המלצת העורכים

החדשים ביותר