מתוך שעשועון הריאליטי "חיות דייטים"   מקור: טריילר של נטפליקס
התמונה מתוך שעשועון הריאליטי "חיות דייטים"

עלו לאחרונה

סופי: רצח בווסט קורק | Sophie: A Murder in West Cork

סדרה דוקומנטרית בת שלושה חלקים הבוחנת את אחד ממקרי הרצח המפורסמים ביותר באירלנד – מותה של המפיקה הצרפתייה סופי טוסקאן דו פלנטייה בעיירה שול, שבמערב מחוז קורק, בשנת 1996.

הרצח האכזרי שזעזע את המדינה, עמד במוקד מחקירות הרצח הגדולות ביותר שהיו באירלנד והפך לאובססיה לאומית. הסדרה התיעודית עוקב אחר נסיבות מותה של סופי ועוקב אחר הסיפור מלפני 24 שנה ועד ימינו. בסדרה מרואיינים משפחתה של סופי, חבריה, חוקרי משטרה ותושבי העיירה בה נרצחו, ביניהם, איאן ביילי, החשוד שעמד במרכז חקירת המשטרה.

מ-30 ביוני 2021, בנטפליקס ישראל (עם תרגום לעברית)

ג'וני טסט | Johnny Test

סדרת האנימציה הפופולרית "ג'וני טסט" חוזרת עם עונות חדשות לנטפליקס. הסדרה רצה באופן ספורדי במשך שש עונות בין השנים 2005 ל-2014.

נטפליקס חידשה את הסדרה לשתי עונות נוספות וכן לספיישל אינטראקטיבי.
ג'וני טסט הוא ילד שובב בן 11 היוצא לחפש הרפתקאות ולעשות צרות ביחד עם כלבו המדבר דוקי. לילה, אמו של ג'וני, מכורה לעבודתה, ויו אביו מכור לניקיון ולהכנת קציץ בשר, אולם מרי וסוזן, אחיותיו התאומות הגאונות, מסייעות לו בהרפתקאותיו, בדרך כלל באמצעות ניסויים שנוטים להסתיים באסונות.

בישראל, שלוש העונות הראשונות שודרו באנגלית, והעונה הרביעית דובבה לעברית בניקלודיאון והעונות החמישית והשישית דובבו בערוץ הילדים.

מ-16 ביולי 2021, בנטפליקס ישראל (עם תרגום / דיבוב לעברית)

חיות דייטים | Sexy Beast

כמה חשובה משיכה פיזית בדייטים? שעשועון ריאליטי בריטי מנסה לענות על שאלה זו. רווקות ורווקים אמיתיים העוטים מסיכה עשויה איפור פרוסטטי על פניהם יוצאים לדייטים כדי לבחון האם יש ביניהם כימיה אמיתית.

מ-21 ביולי 2021, בנטפליקס ישראל (עם תרגום לעברית)

 

יעלו בקרוב

הרלן קובן: הנעלמים | Gone for Good

אחרי "אדם זר", "ביער" ו-"התמימים" (כולם זמינים בנטפליקס ישראל) מגיעה האובססיה החדשה המבוססת על רב המכר של הרלן קובן והפעם בסדרה בצרפתית.

גיום לוקזי חשב שהוא סיים עם הטרגדיות בחייו אחרי שאיבד את שני האנשים שהכי אהב, סוניה – אהבתו הראשונה – ופרד – אחיו. עשר שנים מאוחר יותר ג'ודית, ארוסתו, נעלמת. כדי למצוא אותה, גיום יצטרך להתמודד עם כל האמיתות שהסתירו בני משפחתו וחבריו.

ביים את הסדרה חואן קרלוס מדינה. שחקנים: פינגן אולדפילד, ניליה הרזונה, גיום גואיס, ניקולה דובאשל, גארנס מארילייר.

מ-13 באוגוסט 2021, בנטפליקס ישראל (צרפתית עם תרגום לעברית)

כוח Q: גאוות יחידה | Q-Force

לעולם אל תסתירו את מי שאתם... אלא אם כן אתם סמויים. כוח Q הוא חטיבת הריגול הקווירית הראשונה בסדרת טלוויזיה קומית מונפשת למבוגרים. סוכן חשאי נאה יוצא להרפתקאות מסעירות עם צוות של מרגלי-על מהקהילה הלהטב"קית.

הסדרה נוצרה על ידי מייקל שור (יוצר "מחלקת גנים ונוף", "ברוקלין תשע-תשע", "המקום הטוב") ושון הייז (וויל וגרייס). קולות בגרסא האנגלית: שון הייז, גארי קול, דיוויד הארבור, ונדה סייקס ולורי מטקלף.

מ-02 בספטמבר 2021, בנטפליקס ישראל (עם תרגום לעברית)

 

פרוייקטים עתידיים

נטפליקס משדרגת את מאגר סדרות האנימציה המקוריות לילדים שלה עם שלוש סדרות מונפשות קומיות חדשות.

כלבים בחלל | Dogs in Space

בעתיד הלא רחוק, מדעני כדור הארץ שולחים משלחת של כלבים משופרים גנטית לרחבי היקום בחיפוש אחר בית חדש למין האנושי. הכלבים מחפשים כוכב לכת שיציל את האנושות ושיאפשר להם לחזור לבעליהם האהובים.

צפי בנטפליקס ישראל: סתיו 2021

A Tale Dark & Grimm

בהתבסס על סדרת הספרים של אדם גידוויץ, סדרת האנימציה עוקבת אחר הנזל וגרטל כשהם בורחים מהבית כדי למצוא הורים טובים יותר. האחים עוזבים את האגדה שלהם ומסתובבים באגדות קלאסיות אחרות של האחים גרים, כאשר מספרים בלתי צפויים מנחים אותנו במפגשיהם עם מכשפות, קוסמים, דרקונים ואפילו עם השטן עצמו. כשהאחים מסתובבים ביער שופע אויבים מאיימים, הם לומדים את הסיפור האמיתי שמאחורי האגדות המפורסמות, כמו גם כיצד לקחת אחריות על גורלם וליצור לעצמם את "הם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה".

צפי בנטפליקס ישראל: סתיו 2021

Super Giant Robot Brothers

סדרת אנימציה-קומית זו, מאת היוצרים ויקטור מלדונדו ואלפרדו טורס ("אהבה, מוות ורובוטים") עוקבת אחר שני רובוטים ענקיים המגלים שהם אחים בשעה שהם מסייעים בהגנה על כדור הארץ מפני כוחות רשע בין-גלקטיים.

צפי בנטפליקס ישראל: סתיו 2022

שי שגב משמש כמבקר תרבות, קולנוע וטלוויזיה באתר דיומא. בשנים האחרונות משמש ככתב היין, האלכוהול והקולינריה הבינלאומית של Ynet, כתב התרבות והטכנולוגיה באתר ג'ירפה, עורך מגזין יין וגורמה, מגזיני תעופה, תיירות ומלונאות מובילים

users: שי שגב

עוד בנושא

אולי יעניין אותך

הנקראים ביותר

המלצת העורכים

החדשים ביותר