נטפליקס, פריים וידאו, אפל טי.וי. פלוס ודיסני פלוס   מקורות: לוגו בראנד

עלו לאחרונה

"צ'לנג'ר: הטיסה האחרונה | Challenger: The Final Flight"

ב-28 בינואר, 1986, מעבורת החלל צ'לנג'ר נשברה והתפוצצה 73 שניות לאחר נסיקתה, והרגה את כל שבעת אנשי הצוות על סיפונה. האסון נצפה בשידור חי בטלוויזיה על ידי מיליוני אנשים ברחבי העולם, ומכיוון שהצוות כלל גם את המורה הראשון בחלל, גם בתי ספר רבים צפו.

בסופו של דבר, נקבע כי הסיבה נגמרה עקב כמה טבעות O פגומות, שאפשרו לדלק להישרף במקומות שלא היה צריך.

מ-16 בספטמבר 2020, בנטפליקס ישראל (עם תרגום לעברית)

 

שרים בגדול: ארצות הברית | Sing On

תוכנית תחרות ריאליטי מוזיקלית חדשה בנטפליקס, בה המתמודדים יכולים לזכות ב-60 אלף דולר. זוהי תחרות קריוקי המשתמשת בניתוח ווקאלי במקום בשופטים כדי לקבוע את הזמרים הטובים ביותר – באותה צורה כמו סדרת המשחקים הפופולרית לפלייסטיישן SingStar. ככל שהם שרים ביותר כוונה, כך הם אוספים יותר מזומנים. התוכנית, שמתוארת כתחרות הקריוקי האולטימטיבית, מוגשת על ידי טיטוס בורג'ס ("30 רוק", "קימי שמידט"). הגרסאות הספרדיות והגרמניות של התוכנית עלו לנטפליקס ישראל ביולי ובאוגוסט השנה, בהתאמה.

מ-16 בספטמבר 2020, בנטפליקס ישראל (עם תרגום לעברית)

 

פרוייקטים עתידיים

בוטלה סדרת האנימציה אי שם | The Hollow

הסדרה "אי שם" בוטלה לאחר שתי עונות, לאחר שכל חשבונות המדיה החברתית של סדרת האנימציה הודיעו בו זמנית "Game Over". עונה ראשונה עלתה בנטפליקס ישראל בחודש יוני 2018, כאשר העונה השנייה הוכרזה זמן קצר לאחר מכן. לקח קצת פחות משנתיים עד שהעונה השנייה הגיעה לנטפליקס – במאי 2020. לא ידוע מה הסיבה לביטול הסדרה, ויש אף לציין כי חלק מהיוצרים והמדובבים עצמם – הופתעו לקרוא במדיה החברתית שהסדרה בוטלה.

טריילר לעונה השנייה של סדרת האנימציה The Hollow

 

צבא המתים | Army of the Dead

סדרת אנימה חדשה וסרט פריקוול הוכרזו על ידי נטפליקס לסרט הזומבים הקרוב של זאק סניידר: "צבא המתים". הסדרה, "צבא המתים: וגאס האבודה" מתארת את סיפורו של סקוט (דייב בטיסטה) וצוות ההצלה שלו במהלך נפילתה של לאס וגאס, כשהם מתמודדים עם התפרצות זומבים. הסרט המקדים יופק בגרמניה ויבוים על ידי זוכה פרס הגרים: מתיאס שוויגהופר, כשהעלילה עוקבת אחר דמות מ-"צבא המתים" - לודוויג דיטר. "צבא המתים" של סניידר יגיע לנטפליקס ישראל בשנת 2021 ומככבים בו דייב בטיסטה, אלה פורנל, אנה דה לה רגוארה, תיאו רוסי והומה קורשי, יחד עם עומרי הארדוויק ("כוח"), כריס ד'אליה ("אתה"), הירויוקי סנאדה ("הנוקמים: סוף המשחק"), גארט דילהאנט ("אלמנות") ועוד.

Dave Bautista and Zack Snyder

זאק סניידר (מימין) ודייב בטיסטה

שי שגב משמש כמבקר תרבות, קולנוע וטלוויזיה באתר דיומא. בשנים האחרונות משמש ככתב היין, האלכוהול והקולינריה הבינלאומית של Ynet, כתב התרבות והטכנולוגיה באתר ג'ירפה, עורך מגזין יין וגורמה, מגזיני תעופה, תיירות ומלונאות מובילים

users: שי שגב

עוד בנושא

אולי יעניין אותך

הנקראים ביותר

המלצת העורכים

החדשים ביותר