קתרין האן, 2022   מקור: ויקיפדיה (גאבו טי)
בתמונה קתרין האן

עלו לאחרונה

City on Fire

סדרת דרמה-פשע אותה יצרו ג'וש שוורץ וסטפני סוואג' (יצרו יחד את "אחת שיודעת") עבור אפל TV פלוס. הסדרה מבוססת על הרומן המצליח "עיר בלהבות" של גארת ריסק הולברג.

ב-4 ביולי 2003, נרצחת סמנתה יונג, תלמידת קולג', בסנטרל פארק בניו יורק. חקירת הרצח מגלה קשרים בין שריפות מסתוריות שפורצות בעיר, לבין סצנת המוזיקה בדאונטאון ניו יורק, לבין משפחה ניו יורקית עשירה.

מככבים בסדרה צ'ייס סואי וונדרס ("און דה רוקס"), ויאט אולף ("שומרי הגלקסיה"), ג'מימה קירק ("בנות"), ניקו טורטורלה ("יאנגר") ואומיד אבטהי ("אלים אמריקאים").

מ-12 במאי 2023, באפל TV פלוס

 

יעלו בקרוב

הדוב | The Bear

המסעדה הכי עצבנית בשיקגו חוזרת לעונה שנייה. בעונה הראשונה, כרמי ברזאטו (ג'רמי אלן וייט), שף עטור פרסים, חוזר מניו יורק לעיר הולדתו שיקגו, כדי לנהל את המסעדה המשפחתית, אחרי שאחיו מייקל התאבד. בשמונת פרקי הסדרה, מתמודד כרמי עם מטבח מוזנח, צוות מרדני, וחובות כבדים. "הדוב" זכתה להצלחה רבה הן בקרב הצופים והן בקרב המבקרים ואף דורגה כסדרה הטובה ביותר לשנת 2022 על ידי עיתון "הגרדיאן". העונה הראשונה עלתה ביוני 2022 וכבר ביולי 2023 היא חודשה לעונה נוספת. בעונה השנייה כרמי והצוות מנסים להקים מסעדה חדשה במבנה של המסעדה הישנה, וכרגיל, הבלאגן חוגג. בעונה השנייה יהיו עשרה פרקים.

מ-22 ביוני 2023, בדיסני פלוס

 

פרויקטים עתידיים

דברים מוזרים | Stranger Things

עונה חמישית ואחרונה לסדרה המצליחה "דברים מוזרים". נטפליקס אישרה עונה חמישית כבר בתחילת 2022 אבל הצילומים שהיו אמורים להתחיל החודש, נדחו עקב שביתת גילדת הכותבים של אמריקה שהחלה במאי. אין עדיין מידע על עלילת העונה האחרונה או על תאריך עלייתה לנטפליקס.

Millie Bobby Brown 2022 Laviru Koruwakankanamge

בתמונה מילי בובי בראון (אילבן)

 

חדשות ועדכונים

Agatha: Coven of Chaos

אגתה הארקנס, שגנבה את ההצגה בסדרה "וונדה-ויז'ן", תככב בסדרה משלה בדיסני פלוס. ג'ק שייפר שיצרה את וונדה-ויז'ן, תשמש ככותבת ראשית וכבמאית ראשית של הסדרה "אגתה: מעגל הכאוס".

בסדרה וונדה-ויז'ן, אגתה הארקנס (קתרין האן), מכשפה רבת עוצמה בת יותר מ-300 שנה שמקורה בסיילם של תקופת משפטי המכשפות, מגיעה לווסטוויו בעקבות הקסם שוונדה "מכשפת השני" מקסימוף הטילה על העיירה. אגתה מציגה את עצמה בתור אגנס, השכנה החטטנית, ובוחשת באירועים המתרחשים בווסטויו בניסיון להבין את הקסם שהטילה וונדה. בפרק האחרון של וונדה-ויז'ן מפסידה אגתה לוונדה בקרב כישופים, ומכשפת השני לוכדת אותה בדמות הבדויה של אגנס שלקחה לעצמה.

הסדרה החדשה תעסוק באגתה ומעגל המכשפות שלה, ותנוע בין נקודות זמן שונות בין ווסטויו בהווה לבין סיילם בתקופת משפטי המכשפות. "אגתה: מעגל הכאוס" שתמנה תשעה פרקים, תהיה חלק מהשלב החמישי של מארוול. הסדרה אמורה הייתה לעלות בסוף 2023 אבל במאי פרסמה מארוול שהסדרה תעלה בדיסני פלוס רק במהלך 2024.

users: דיומא תרבות

עוד בנושא

אולי יעניין אותך

הנקראים ביותר

המלצת העורכים

החדשים ביותר