די.סי. קומיקס   מקור: די.סי. קומיקס

ככל שאולמות הקולנוע נותרים סגורים והאולפנים ממשיכים לדחות עוד ועוד את לוחות הזמנים של בכורות הסרטים, אירועי פאנדום כמו הקומיק-קון בסן דייגו נאלצים גם הם להתאים את עצמם למצב ולמצוא דרכים חדשות ומקוריות כדי לשמור על הקשר עם המעריצים. אירוע Comic-Con@Home הווירטואלי אולי לא היה הצלחה כבירה כמו אירועי הקומיק-קון השנתיים בסן דייגו, אבל אפשר לומר שהוא פרץ את הדרך לאירועי מעריצים בזירה הווירטואלית (לפחות כל עוד מגפת הקורונה עדיין איתנו).

ב-22 באוגוסט 2020, האנשים הטובים באולפני האחים וורנר ובמחלקת הבידור של חברת די.סי. קומיקס יצטרפו לקלחת הווירטואלית עם אירוע סטרימינג שיימשך 24 שעות! האירוע, ששמו DC FanDome, מכוון לתפוס את קהל המעריצים של די.סי. שנשאר בבית, עם תצוגה מקדימה ובלעדית של סרטים מהיקום הסינמטי של די.סי., של סדרות טלוויזיה ושל משחקים מבוססי קומיקס, וכמובן של קומיקס.

DC FanDome יהיה מקוון ולגמרי בחינם. האירוע ישודר בתשע שפות (לצערנו לא בעברית), עם פאנלים עמוסים בשחקנים ובבמאים מוכרים, הצצות בלעדיות לטריילרים, הכרזות מרגשות ועוד. אולם, יהיה קצת קשה לנווט באירוע – אם אינכם יודעים מה אתם מחפשים. אבל אנחנו חושבים עליכם והנה כמה דברים חשובים שתצטרכו לדעת לקראת הפאנדום.

 

מתי זה מתחיל, וכיצד אוכל לצפות בזה?

את התכנים של DC FanDome אפשר יהיה להזרים בשידור חי החל השעה שמונה בערב ביום שבת, ה-22 באוגוסט. הצופים יוכלו להגיע לאירוע דרך האתר www.DCFanDome.com. משפחות עם צופים צעירים יוכלו להגיע לאירוע דרך האתר www.DCKidsFanDome.com כדי לצפות בתוכן מותאם לילדים.

 

האם זה יעלה כסף?

לא. DC FanDome הוא לגמרי בחינם. עם זאת, באתר תהיה חנות וירטואלית, שם תוכלו לרכוש מוצרי די.סי. שונים ומגוונים.

 

מי ומה אוכל לראות?

אין עדיין הרבה מידע על פאנלים ספציפיים, אך אם לשפוט לפי רשימת הטאלנטים המתוכננת להופיע באירוע – רשימה עם יותר מ-300 שמות מוכרים – יהיה הרבה מה לראות.

יהיה פאנל וונדר וומן עם גאוות ישראל – גל גדות. בפאנל ישתתפו גם כריס פיין, קריסטן וויג, פדרו פסקל – השניים יגלמו בסרט את נבלי העל צ'יטה ומקסוול לורד בהתאמה – והבמאית פאטי ג'נקינס.

בנוסף יהיו פאנלים בהשתתפות מרגו רובי, שהדמות הארלי קווין בגילומה היא הדבר הטוב היחידי שיצא מהסרט "יחידת המתאבדים", דוויין "דה רוק" ג'ונסון שיגלם את "בלאק אדם" נבל-על ואויב מושבע של שהאזאם ורוברט פטינסון שיגלם את באטמן באיתחול The Batman הצפוי להיות הסרט הראשון בטרילוגיה נוספת של הגיבור האהוב.

סביר להניח שנראה טריילרים חדשים מתוך הסרטים העתידיים "וונדר וומן 1984", "יחידת המתאבדים 2", סרט הסולו של "הפלאש", "שאהזאם! 2" ואפילו הבאטמן החדש שכבר נמצא בשלבי הפקה מתקדמים. מבחינת היקום הטלוויזיוני אין ספק שנראה קטעים מתוך "הפלאש", "סיירת האבדון", סדרת האנימציה "הארלי קווין" ועוד.

Harley Quinn

הארלי קווין בגילומה של מרגו רובי

האם יהיה עוד משהו מלבד טלוויזיה וקולנוע?

האירוע ישודר דרך "היכל הגיבורים" (האתר המרכזי) באתר DC FanDome, ומשם אפשר לגשת לחמישה "איים" המכסים סוגים שונים של תכנים. עיקר המיקוד עומד להיות ב-"היכל הגיבורים", שם יוצגו הסרטים ותכני הטלוויזיה של די.סי. ושם גם יקיימו את הפאנלים משובצי הכוכבים וחשיפות גדולות, אבל אם אתם רוצים עוד, אז לא חסר מה לראות.

DC fandome

חמשת "האיים" של די.סי. פאנדום

האי "WatchVerse" מציע אזור וירטואלי עצום שתוכלו לחקור בו פאנלים קטנים יותר ומאחורי הקלעים על נכסי די.סי שונים. האי "YouVerse" מתמקד בתוכן שנוצר על ידי משתמשים, כמו קוספליי ואמנות מעריצים, ואילו "InsiderVerse" לוקח אותכם למגרש האולפנים של האחים וורנר כדי לראות כיצד כל הסרטים, המשחקים ועוד – נוצרים בפועל. "FunVerse" הוא מרחב ענקי בו מעריצים יכולים לגשת לקומיקס דיגיטלי, לקנות מוצרים, לעשות סלפי ולהשתתף בחוויות אינטראקטיביות אחרות. ולבסוף, עבור המעריצים הצעירים יותר, יש את "KidsVerse" שיתמקד בתוכניות אנימציה עם תוכן מותאם לילדים ושיציע פעילויות לצעירים ולצעירים ברוחם.

נשארים בבית? בדקו את DC FanDome ביום ראשון ה-22 באוגוסט, 2020, החל מהשעה שמונה בערב, באתר באתרבשעה 22:00 באתר: www.DCFanDome.com או באתר עם תוכן מותאם לילדים : www.DCKidsFanDome.com

שי שגב משמש כמבקר תרבות, קולנוע וטלוויזיה באתר דְּיוֹמָא. בשנים האחרונות משמש ככתב היין, האלכוהול והקולינריה הבינלאומית של Ynet, כתב התרבות והטכנולוגיה באתר ג'ירפה, עורך מגזין יין וגורמה, מגזיני תעופה, תיירות ומלונאות מובילים

users: שי שגב

הנקראים ביותר

המלצת העורכים

החדשים ביותר